Hoofdsponsor


Hoofdsponsor


Hoofdsponsor


Laatste VV Zelhem nieuws

30 december 2017

Mixtoernooi en Nieuwjaarsreceptie 7 januari as

Door de afgelastingen van de afgelopen weken en de inmiddels ingegane winterstop is de volgende informatie niet bekend gemaakt: op 7 januari is er vanaf 10:00uur het mixtoernooi met aansluitend vanaf 14:30 uur de nieuwjaarsreceptie in de kantine van VvZelhem. Hierbij nodigen wij jullie hiervoor uit. Fijne jaarwisseling! De activiteitencommissie
15 december 2017

Sponsorloop 20 januari

Beste Voetbal(st)er, ouders / verzorgers, Op zaterdag 20 januari 2018, willen wij een Sponsorloop gaan organiseren. Deze sponsorloop is bedoeld om de activiteiten die wij dit voetbalseizoen nog gaan organiseren mogelijk te maken. De volgende activiteiten willen we (onder voorbehoud) nog organiseren: * Februari: Bingo * Maart/ April: Paaseierzoekwedstrijd * Workshop Sponsorloop: Welke afstanden worden er gelopen: JO7, JO8 en JO9 : Rondje Oefenhoek JO11 en JO13 : Rondje Oefenhoek en Oefenveld JO15, JO19 en MO19 : Ronde Oefenhoek, Oefenveld en Veld 2. Aanvangstijd JO7, JO9, JO11, JO13 – 11.00 UUR Aanvangstijd JO15, JO19, MO19 – 13.00 UUR Op de […]
9 december 2017

Wedstrijden afgelast 9-10 december

Voor vandaag en morgen, zaterdag 9 en zondag 10 december zijn alle wedstrijden bij VvZelhem afgelast. De kantine is geopend vanaf 10:00uur. Er zijn nog een aantal bestuurlijke activiteiten, er is een huldiging van een kampioensteam rond 12:00uur. De ijstaartenlijsten die nog niet ingeleverd zijn de afgelopen week, kunnen nog worden langsgebracht.
3 december 2017

Nieuw tenue voor vvZelhem 1

Op zondag 26 november mocht Zelhem 1 het nieuwe wedstrijdtenue officieel in ontvangst nemen. Het tenue is beschikbaar is gesteld door Eetcafé De Groes, Feelgoodclub Aerofitt en Totaalsport.nl. Zelhem 1 is uiteraard zeer content met deze sponsoren en na een dankwoord van trainer Henk Bloemers richting de sponsoren, mochten zij een mooi boeket bloemen in ontvangst nemen van aanvoerder Tim Schruijer (Remge Vink van Aerofitt kon niet bij de overhandiging aanwezig zijn). Namens de voetbalvereniging Zelhem nogmaals dank voor deze sponsoring en de heren van Zelhem 1 gaan er alles aan doen om er een succesvol en sportief seizoen van […]

Website

Heeft u wedstrijdverslagen, foto´s of ander materiaal voor de website?
Mail dan naar: website@vvzelhem.nl
Ook wijzigingen of fouten kunnen op deze manier worden doorgegeven

Stand VV Zelhem 1

 

Websitesponsor

dpc_logo_nl

Uitslagen

 

Programma

 

Afgelastingen