Basteom JO17 wint Bronckhorst Toernooi 2019.

Kampioenschap dames 30+
26 mei 2019
Jeugdvoetbal in Zelhem wint met Zelhem Zelos Combinatie
1 juli 2019
Bekijk alles

Basteom JO17 wint Bronckhorst Toernooi 2019.

De 11e editie van het Bronckhorst Jeugdvoetbaltoernooi voor JO17 teams dat op zaterdag 8 juni bij VV Zelhem werd gespeeld is gewonnen door het team Basteom JO17-1. De finale tussen Basteom JO17-1 en Zelos JO17-1 eindigde in een 0-0 gelijkspel, waarna shoot outs de beslissing moesten brengen en Basteom winnaar werd van het toernooi. Zelos werd daarmee 2e.  Aanvoerder Kaan Pak van Basteom werd uitgeroepen tot beste speler van het toernooi. Op de foto het winnende team van Basteom met top-scheidsrechter Bas Nijhuis en Wethouder Evert Blaauw (o.a. wethouder van Sport van de gemeente Bronckhorst) die de wisselbeker en beker voor de 1e prijs uitreikten aan Basteom. Bas Nijhuis reikte aan aanvoerder Kaan Pak als beste speler ook de beker en een gesigneerd shirt van de Graafschap uit.  

De 11e editie kende 10 deelnemende teams; Zelhem, Zelos (2 teams), Halle, Pax (2 teams), Vorden, HC’03, Basteom en Keyenburgse Boys. De “kleine finale” om de plaatsen 3 en 4 tussen Pax JO17-1 en Vorden JO17-01 moest ook door shoot outs worden beslist; Pax werd 3e en Vorden 4e.

Nieuw in het toernooi waren ook de shoot outs voor de plaatsen 5 t/m 10. HC’03 behaalde de 5e plaats, Keyenburgse Boys, 6e, Pax JO17-2 werd 7e, Zelhem 8e, Zelos JO17-2 eindigde als 9e en Halle 10e.

Alle teams mochten ook een strafschoppen serie nemen op keeper Tyrick Bodak van De Graafschap (komend seizoen PSV). De penalty bokaal werd gewonnen door het team van Pax JO17-1. De beker daarvoor werd uitgereikt door Wilco Pelgrom van het CDA Bronckhorst. Bij het uiterst sportief verlopen toernooi werd tot sportiefste ploeg gekozen het team van Keijenburgse Boys. De sportiviteitsbeker werd uitgereikt door Antoon Peppelman van de PvdA.