E&S Zonwering uit Hummelo nieuwe sponsor voor JO17-1

Saambouw BV shirtsponsor JO13
31 oktober 2018
Jong De Graafschap bij v.v.Zelhem
21 november 2018
Bekijk alles

E&S Zonwering uit Hummelo nieuwe sponsor voor JO17-1

E&S Zonwering uit Hummelo heeft de jongens van VV Zelhem JO-17 blij verrast. Op zaterdag 10 november kregen zij een nieuw wedstrijdtenue aangeboden. Het voetbalteam was zeer content met de sponsor, een bedrijf in zonwering, rolluiken, raamdecoratie, (flexibele) overkappingen en garagedeuren.

Na een dankwoord van de trainers Marcel Zwaan, Marthijn Ekkerink, Michel van Elk en Jan Wesselink mocht Sandra Naves namens E & S een mooi bosje bloemen in ontvangst nemen. In het nieuwe tenue gaan de jongens van VV Zelhem JO-17 er alles aan doen om er een succesvol en sportief seizoen van te maken.

 

 

 

 

 

Sponsorcommissie v.v. Zelhem